Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ремінь плетений еластичний унісекс
| Основні | |
|---|---|
| Двусторонний ремень | Ні |
| Матеріал | Текстиль/гумка |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Пряжка класична |
| Тип ременя | Універсальний |
| Коротшає | Ні |
| Колір | Синій |
| Ширина ремня | 40 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір жіночих ременів | до 125 см |
| Розмір чоловічих ременів | до 125 см |
- Ціна: 230 ₴







