Чорна парасолька напівавтомат з подвійною тканиною
Характерна риса даної моделі парасольки це два слої тканини, верхня тканина чорного кольору, а на внутрішній стороні парасольки нанесений стильний принт клітинка.Напівавтоматична чорна складна парасолька оснащена зручною прямою ручкою. Стильна чоловіча парасолька напівавтомат захистить вас від дощу завдяки зносостійкій тканині епонж, а при сильних поривах вітру не зламається завдяки системі антивітер виготовленій з 9 карбонових шпиць.
Правила догляду
Після використання залиште парасолю відкритою до повного висихання тканини, після чого складіть парасолю в чохол. Все це подовжить термін експлуатації тканини парасолі. Завжди носіть парасолю в чохлі це надійний захист тканини купола парасолі.


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fiaba |
| Кількість додавань | 3 |
| Кількість спиць куполу | 9 шт. |
| Матеріал корпусу парасольки | Сталь покрита фарбою |
| Матеріал купола | Поліестер |
| Матеріал спиць | Сталь покрита фарбою, Карбон |
| Механізм | Напівавтомат |
| Наявність чохла | Так |
| Стать | Унісекс |
| Ручка | Пряма, пластик |
| Система "антиветер" | Так |
| Стан | Новий |
| Тип парасольки | Складаний |
| Візерунки і принти | Клітинка |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага парасольки | 535 г |
| Діаметр купола парасольки | 95 см |
| Довжина у складеному вигляді | 34 см |
| Довжина спиці | 56 см |
- Ціна: 680 ₴








