Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Полосата світло синя автоматична парасолька
Класична однотонна полосата парасолька унісекс з підсиленим каркасом на 9 шпиць, надійний захист не тільки від дощу, але й від різких поривів вітру, оскільки має 9 карбонових шпиць, оснащених системою антивітер. Плотна зносостійка тканина поліестр з застосуванням якісних просочень надійно захищає вас від намокання. Зручна пластикова ручка дозволяє надійно та комфортно утримувати парасольку в руці.
Правила догляду
Після застосування залиште вашу парасольку відкритою до повного висихання тканини, після чого складіть обережно в чохол, це дозволить тривалий час зберігати вашу парасольку, як нову.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Princess |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість додавань | 3 |
| Кількість спиць куполу | 9 шт. |
| Матеріал корпусу парасольки | Сталь покрита фарбою |
| Матеріал купола | Поліестер |
| Матеріал спиць | Сталь покрита фарбою, Карбон |
| Механізм | Автомат |
| Наявність чохла | Так |
| Стать | Унісекс |
| Ручка | Пряма, дерево |
| Система "антиветер" | Так |
| Стан | Новий |
| Тип парасольки | Складаний |
| Візерунки і принти | Смужка |
| Колір | Синій |
| Габаритні розміри | |
| Вага парасольки | 465 г |
| Діаметр купола парасольки | 99 см |
| Довжина у складеному вигляді | 33 см |
| Довжина спиці | 57 см |
- Ціна: 630 ₴







