Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіночий джинсовий червоний ремінь 4см
Незамінний жіночий аксесуар, який відмінно підійде для щоденного використання. Якісні матеріали, стильна металева золотиста фурнітура і акуратний зовнішній вигляд. Купуючи шкіряний ремінь, ви вже дуже сильно економите, адже він прослужить вам довгий час. Ремінь виконаний з натуральної шкіри і металевої золотистої пряжки. Прекрасний і незамінний аксесуар який підкреслить ваш стиль.
БЕЗКОШТОВНЕ ПІДРІЗУВАННЯ РЕМЕНЯ
Для наших клієнтів здійснюємо підрізування ременів виходячи з Ваших параметрів.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип ременя | Джинсовий (casual) |
| Стать | Жіноча |
| Длина ремня | 1180 мм |
| Ширина ремня | 40 мм |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Тип застежки | Пряжка класична |
| Двусторонний ремень | Ні |
| Колір | Червоний |
| Оздоблення та прикраси | Брендований |
| Коротшає | Так |
| Стан | Новий |
| Матеріал пряжки | Металева |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір ременя за обсягом | 90 - 105 см |
- Ціна: 770 ₴







