Світлий ремінь резинка унісекс 3.5 см

влевовправо
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ремінь гумка-плетінка унісекс
Ширина 3,5 см довжина від 105 до 130 див. Цей аксесуар чудово доповнить і підкреслить ваш стиль. Дуже зручний при носінні щодня,так як розтягується і не тисне в процесі носіння. Фіксується ремінь в зручному для вас місці
| Основні | |
|---|---|
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип ременя | Універсальний |
| Ширина ремня | 35 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Текстиль, плетені гумка |
| Розмір жіночих ременів | до 125 см |
| Розмір чоловічих ременів | до 125 см |
| Тип застежки | пряжка шпенек |
- Ціна: 230 ₴







