Надійна однотонна червона парасолька на 16 спиць

влевовправо
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 33916/1
860 ₴
Показати оптові ціни+380 (97) 007-20-37
- +380 (66) 074-35-28
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Парасолька однотонна 16 спиць
Класична однотонна парасолька унісекс з посиленим каркасом на 16 спиць - надійний захист не тільки від дощу, а й від різких поривів вітру, адже має 16 карбонових спиць, оснащених системою антивітер. Щільна зносостійка тканина поліестер із застосуванням якісних просочень надійно захищає вас від намокання. Зручна пластикова ручка дає змогу надійно і комфортно утримувати парасольку в руці.
Правила догляду
Після застосування залиште вашу парасольку відкритою до повного висихання тканини, після чого складіть обережно в чохол, це дозволить тривалий час зберігати вашу парасольку, як нову.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Тип парасольки | Складаний |
| Механізм | Автомат |
| Стать | Унісекс |
| Кількість додавань | 3 |
| Матеріал купола | Поліестер з тефлоновим просоченням |
| Матеріал корпусу парасольки | Сталь покрита фарбою |
| Матеріал спиць | Карбон, Сталь покрита фарбою |
| Кількість спиць куполу | 16 шт. |
| Ручка | Пряма, пластик |
| Система "антиветер" | Так |
| Наявність чохла | Так |
| Колір | Червоний |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр купола парасольки | 102 см |
| Довжина спиці | 57 см |
| Довжина у складеному вигляді | 33 см |
| Вага парасольки | 600 г |
- Ціна: 860 ₴





