Шкіряний ремінь чорний автомат

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 12029
860 ₴
Показати оптові ціни- +380 (66) 074-35-28
ЯКІСНИЙ РЕМІНЬ АВТОМАТ З ЦІЛЬНОЇ ШКІРИ
Чоловічі ремені автомати з натуральної шкіри це не тільки гарно, модно та сучасно, це ще й дуже зручний аксесуар. Сучасна технологія дозволяє виготовляти шкіряні ремені з автоматичною чорною матовою пряжкою на досить високому рівні. Ремені з автоматичною пряжкою легко затягуються а також легко відпускаються простим натисканням спеціального язичка. Існує думка що шкіряні ремені з автоматичною пряжкою можна носити тільки під класичні брюки, але це не зовсім так, ремінь з автоматичною пряжкою відмінно поєднується і з джинсами. Виглядає він досить стильно і дорого. Зараз чоловічі ремені з автоматичною пряжкою в тренді. Той хто спробував ремінь автомат вже наврядчи повернеться до звичайного класичного ременя.
БЕЗКОШТОВНЕ ПІДРІЗУВАННЯ РЕМЕНЯ
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип ременя | Класичний |
| Стать | Чоловіча |
| Длина ремня | 1285 мм |
| Ширина ремня | 35 мм |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Яловка |
| Вид шкіри за способом обробки | Тиснена |
| Тип застежки | Пряжка автомат |
| Двусторонний ремень | Ні |
| Колір | Чорний |
| Оздоблення та прикраси | Строчка |
| Коротшає | Так |
| Стан | Новий |
| Матеріал пряжки | Металева |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір пряжки | Темний нікель |
| Розмір ременя за обсягом | 96,5 - 114 см |
- Ціна: 860 ₴






