Однотонна парасолька автомат з квіткою

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 8128/4
600 ₴
Показати оптові ціни- +380 (66) 074-35-28
Однотонна парсолька автомат з квіткою
Стильна однотонна жіноча парасолька автомат с квіткою та темним низом, надійний та практичний захисник від дощу. Каркас парасолі оснащений 8 карбоновими шпицями з системою антивітер. Зручна пластикова ручка дозволяє зручно тримати дану парасольку під час дощу.Щільна тканина поліестр достатньо зносостійка з якісними просоченям не дозволяючими тканині промокати. Невеликі розміри та порівняно невелика вага, дозволяють носити парасольку в сумочці та мати її під рукою в потрібний момент. Невеликій квітковий принт на однотоному куполі виглядає досить стильно.
Правила догляду
Після використання залиште парасолю відкритою до повного висихання тканини, після чого складіть парасолю в чохол. Все це подовжить термін експлуатації тканини парасолі. Завжди носіть парасолю в чохлі це надійний захист тканини купола парасолі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Маріо |
| Кількість додавань | 3 |
| Кількість спиць куполу | 8 шт. |
| Матеріал корпусу парасольки | Сталь покрита фарбою |
| Матеріал купола | Поліестер |
| Матеріал спиць | Карбон |
| Механізм | Автомат |
| Наявність чохла | Так |
| Стать | Жіноча |
| Ручка | Пряма, пластик |
| Система "антиветер" | Так |
| Стан | Новий |
| Тип парасольки | Складаний |
| Візерунки і принти | Квітковий принт і рослинні візерунки |
| Колір | Блакитний |
| Габаритні розміри | |
| Вага парасольки | 345 г |
| Діаметр купола парасольки | 96 см |
| Довжина у складеному вигляді | 28.5 см |
| Довжина спиці | 53 см |
- Ціна: 600 ₴





