Дитяча барвиста парасолька
Якісна яскрава та барвиста парасолька для вашого малюка поєднує в собі кращі матеріали: тканина епонж завдяки якій досягається яскравий та якісний принт, яка прекрасно носиться, а також шпиці із міцного та гнучкого фібергласу які прекрасно переносять пориви вітру. Особисту увагуварто звернути на пластиковий телескопічний чохол який надійно захищає тканину прарсолі при зберіганні від механічних ушкоджень та забруднень. Зручна пластикова ручка гачок дозволяє зручно тримати дитині парасольку. Тому рекомендуємо дану парасольку як надійний захиси вашого малюка від дощу.
Правила догляду
Після використання парасольки, залиште його відчиненим до повного висихання тканини, після чого закрийте парасольку чохлом. Дана процедура дозволить парасолі на протязі тривалого часу залишатися у відмінному стані.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SKS |
| Вага парасольки | 315 г |
| Діаметр купола парасольки | 85 см |
| Довжина у складеному вигляді | 72 см |
| Довжина спиці | 49 см |
| Кількість додавань | 1 |
| Кількість спиць куполу | 8 шт. |
| Матеріал корпусу парасольки | Сталь покрита фарбою |
| Матеріал купола | Епонж |
| Матеріал спиць | Карбон |
| Механізм | Напівавтомат |
| Наявність чохла | Так |
| Ручка | Гак, пластик |
| Стан | Новий |
| Тип парасольки | Тростина |
| Колір | Синій |
- Ціна: 410 ₴







