Дитяча парасолька веселка на 16 спиць

влевовправо
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 50С/2
360 ₴
Показати оптові ціни+380 (97) 007-20-37
- +380 (66) 074-35-28
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Парасолька тростина дитяча веселка
Дитяча парасолька тростина надійно захистить вашу дитину від дощу, оскільки має підсилений каркас з 16 сталевих пофарбованих спиць та щільну тканину поліестр з якісними просоченями від промокання. Відмінний варіант захисту від промокання вашої дитини.
Правила догляду
Після використання парасольки, залиште його відчиненим до повного висихання тканини, Дана процедура дозволить парасолі на протязі тривалого часу залишатися у відмінному стані.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Флагман |
| Країна виробник | Угорщина |
| Тип парасольки | Тростина |
| Механізм | Напівавтомат |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість спиць куполу | 16 шт. |
| Кількість додавань | 1 |
| Діаметр купола парасольки | 86 см |
| Довжина спиці | 48 см |
| Довжина у складеному вигляді | 68 см |
| Матеріал корпусу парасольки | Сталь покрита фарбою |
| Матеріал купола | Поліестер |
| Ручка | Гак, пластик |
| Вага парасольки | 375 г |
| Наявність чохла | Ні |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Характерність чехла | Ні |
- Ціна: 360 ₴





