Парасолька автомат чорна з дерев'яною ручкою гачок 3263

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 3263
1 380 ₴
Показати оптові ціни- +380 (66) 074-35-28
Чорна велика парасолька з дерев'яною ручкою гачок
Стильна чорна автоматична парасолька з дерев'яною ручкою-гачком парасолька має не тільки елегантний зовнішній вигляд, а й високу функціональність. Її чорний колір і простий, але витончений дизайн роблять її універсальною і придатною для різних ситуацій. Будь то для офіційних заходів або повсякденного використання, ця парасолька стане надійним і стильним супутником у дощову погоду. Дерев'яна ручка надає парасолі витонченого вигляду, а також забезпечує комфорт і зручність під час використання. Форма ручки робить її зручним і практичним аксесуаром, який можна зручно тримати в руці і навіть повісити на предмети під час використання. Чорна автоматична парасолька з дерев'яною ручкою гачком - це не тільки функціональний предмет, а й стильний аксесуар, що підкреслить ваш смак та індивідуальність. Завдяки своїй надійності та елегантності, ця парасолька стане незамінним доповненням до вашого образу і прекрасним рішенням для захисту від негоди.
Правила догляду
Після використання залиште парасольку відкритою до повного висихання тканини, після чого складіть парасольку в чохол. Все це продовжить термін експлуатації тканини парасольки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Parachase |
| Кількість додавань | 3 |
| Кількість спиць куполу | 9 шт. |
| Матеріал корпусу парасольки | Сталь покрита фарбою |
| Матеріал купола | Епонж |
| Матеріал спиць | Сталь покрита фарбою, Карбон |
| Механізм | Автомат |
| Наявність чохла | Так |
| Ручка | Гак, шкірозамінник |
| Система "антиветер" | Так |
| Стан | Новий |
| Тип парасольки | Складаний |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага парасольки | 465 г |
| Діаметр купола парасольки | 115 см |
| Довжина у складеному вигляді | 34.5 см |
| Довжина спиці | 57 см |
- Ціна: 1 380 ₴








