Джинсовий чорний шкіряний ремінь 4см

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 15481
860 ₴
Показати оптові ціни- +380 (66) 074-35-28
Ремінь джинсовий 4см з цільної шкіри
Пропонуємо до вашої уваги ексклюзивний джинсовий ремінь зі шкіри італійського виробництва рослинного дублення. Грамотно підібраний ремінь під стиль одягу підкреслить статус його власника та додасть іміджу певної гармонії. Красива чорна пряжка і полотно з цільної натуральної шкіри. Шкіряний ремінь відмінно підійде під джинси. Стильний ремінь із цільної шкіри урізноманітнює ваш гардероб. Наживо ремінь виглядає набагато крутіше ніж на фото. Прекрасний варіант для подарунка дорогій людині.
Шкіра є натуральним продуктом.Вона м'яка, добре співвідноситься з людською шкірою і погано піддається зносу. Дрібні шрами і подряпини не знижують якості шкіри, а тільки підкреслюють натуральне походження даного матеріалу.
Для всіх клієнтів робимо безкоштовне підрізування ременя за Вашим параметрам.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип ременя | Універсальний |
| Стать | Унісекс |
| Длина ремня | 1150 мм |
| Ширина ремня | 40 мм |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Буйволова шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Тип застежки | Пряжка класична |
| Двусторонний ремень | Ні |
| Колір | Чорний |
| Коротшає | Так |
| Стан | Новий |
| Матеріал пряжки | Металева |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір пряжки | Чорний |
| Розмір ременя за обсягом | 89-101 см |
- Ціна: 860 ₴






