Чорна парасолька автомат з подвійною карбоновою спицею 917

влевовправо
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 917
630 ₴
Показати оптові ціни+380 (97) 007-20-37
- +380 (66) 074-35-28
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чорна парасолька автомат з подвійною спицею
Чорна парасолька автомат з прямою ручкою завжди надійний захист від дощу оскільки виготовлена з якісних матеріалів. Пофарбована сталь у поєднанні з міцним подвійним карбоном загалом створюють надійну систему антивітер. Стильна пряма ручка зручна при носінні парасольки. Якісна щільна тканина захищатиме вас довгий час від дощу.
Правила догляду
Після використання залиште парасольку відкритою до повного висихання тканини, після чого складіть парасольку в чохол. Все це продовжить термін експлуатації тканини парасольки. Завжди носіть парасольку в чохлі - це додатковий захист тканини купола парасольки.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага парасольки | 465 г |
| Діаметр купола парасольки | 98 см |
| Довжина у складеному вигляді | 34.5 см |
| Довжина спиці | 57 см |
| Основні | |
| Кількість додавань | 3 |
| Кількість спиць куполу | 9 шт. |
| Матеріал корпусу парасольки | Сталь покрита фарбою |
| Матеріал купола | Епонж |
| Матеріал спиць | Сталь покрита фарбою, Карбон |
| Механізм | Автомат |
| Наявність чохла | Так |
| Ручка | Пряма прогумована |
| Система "антиветер" | Так |
| Стан | Новий |
| Тип парасольки | Складаний |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 630 ₴








