Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Синя жіноча парасолька зі стразами
Стильна та якісна однотонна жіноча парасолька від дощу володіє оригінальним дизайном оскільки інкрустована стразами. Оснащена системою антивітер що складається з 9 карбонових шпиць. Має зручну пластикову ручку. Надійно захистить вас від дощу в непогоду. Чудово розміщується практично в любій жіночій сумочці, так як має невеликі розміри, усього 33см, тому завжди може виявитися під рукою в потрібний час. Модний аксесуар для стильних сучасних жінок.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Маріо |
| Кількість додавань | 3 |
| Кількість спиць куполу | 9 шт. |
| Матеріал корпусу парасольки | Сталь покрита фарбою |
| Матеріал купола | Епонж |
| Матеріал спиць | Сталь покрита фарбою, Карбон |
| Механізм | Напівавтомат |
| Наявність чохла | Так |
| Стать | Жіноча |
| Ручка | Пряма, пластик |
| Система "антиветер" | Так |
| Стан | Новий |
| Тип парасольки | Складаний |
| Колір | Синій |
| Габаритні розміри | |
| Вага парасольки | 480 г |
| Діаметр купола парасольки | 96 см |
| Довжина у складеному вигляді | 33 см |
| Довжина спиці | 56 см |
- Ціна: 620 ₴







