Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловіча автоматична парасолька з логотипом Тойота
Якщо чоловік володіє автомобілем, то такий аксесуар як парасоля повинен завжди знаходитись в транспортному засобі, щоб бути під рукою в потрібний момент. Тому ми, що пропонуємо дану модель для автомобілістів. Дана парасолька стане надійним і зручним доповненням до набору автомобіліста, а також підкреслить стиль власника автомобіля. Окремо привертає увагу рукоятка даної парасольки яка виконана у вигляді рукоятки перемикання передач, вона обтягнута екошкірою для надійної фіксації парасолі в руці.Але найголовніший аспект при виборі парасольки є її якість. Дана модель парасольки має 9 карбонових спиць і оснащена зносостійкою тканиною епонж, а також оснащена системою антивітер. Прекрасний варіант подарунку для дорогої людини.| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Universal |
| Кількість додавань | 3 |
| Кількість спиць куполу | 9 шт. |
| Матеріал корпусу парасольки | Сталь покрита фарбою |
| Матеріал купола | Епонж |
| Матеріал спиць | Сталь покрита фарбою, Карбон |
| Механізм | Автомат |
| Наявність чохла | Так |
| Стать | Унісекс |
| Ручка | Пряма шкірозамінник |
| Система "антиветер" | Так |
| Стан | Новий |
| Тип парасольки | Складаний |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага парасольки | 450 г |
| Діаметр купола парасольки | 98 см |
| Довжина у складеному вигляді | 32.5 см |
| Довжина спиці | 57 см |
- Ціна: 710 ₴






