Чорна якісна парасолька

Стильна чорна парасолька з дерев'яною ручкою
Парасолька з деревяною ручкою відомого виробника Parachase, котрий відомий чудовою якістю та комплектацією під час виготовлення парасоль. Пропонуємо звернути особливу увагу на дану модель якщо Ви хочете зробити подарунок для дорогої людини. Оскільки парасолька обладає елегантним виглядом завдяки деревяній лакованій ручці, дорогій фурнитурй. Що стосується якості, то в даній парасолі все на високому рівні завдяки використанню 10 шпиць. Верхня частина яких виготовлена з міцного алюмінієвого сплаву, що полегшує вагу даної парасольки. Інші частини спиці виготовлені з якісного та надійного фібергласу із застосуванням системи антиветер.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Parachase |
| Кількість додавань | 3 |
| Кількість спиць куполу | 10 шт. |
| Матеріал корпусу парасольки | Сталь покрита фарбою |
| Матеріал купола | Поліестер |
| Матеріал спиць | Фіберглас, Алюміній |
| Механізм | Автомат |
| Наявність чохла | Так |
| Стать | Унісекс |
| Ручка | Пряма, дерево |
| Система "антиветер" | Так |
| Стан | Новий |
| Тип парасольки | Складаний |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага парасольки | 395 г |
| Діаметр купола парасольки | 104 см |
| Довжина у складеному вигляді | 31 см |
| Довжина спиці | 57 см |
- Ціна: 1 040 ₴







