Шкіряний універсальний ремінь чорного кольору

влевовправо
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 25019
810 ₴
Показати оптові ціни+380 (97) 007-20-37
- +380 (66) 074-35-28
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Універсальний шкіряний чорний ремінь
Елегантний, стильний аксесуар є ідеальним вибором для тих, хто цінує стиль, якість і функціональність. Ремінь виготовлено з високоякісної натуральної шкіри, яка не тільки надає йому елегантного зовнішнього вигляду, а й також забезпечує міцність і довговічність. Чорний колір дає змогу легко поєднувати його з різними вбраннями та стилями одягу. Універсальний шкіряний ремінь підходить для різних ситуацій, чи то офіційні заходи, ділові зустрічі, чи то повсякденне використання. Він є практичним і стильним аксесуаром, який додасть вашому образу вишуканості та індивідуальності. Завдяки своєму класичному дизайну і якісним матеріалам, універсальний шкіряний ремінь стане незамінним аксесуаром у вашому гардеробі, підкреслюючи ваш стиль і надаючи вам упевненість у будь-якій ситуації. Шкіра є натуральним продуктом. Вона м'яка, добре співвідноситься з людською шкірою і погано піддається зносу. Дрібні шрами і подряпини не знижують якості шкіри, а тільки підкреслюють натуральне походження цього матеріалу.БЕЗКОШТОВНА ПІДРІЗУВАННЯ РЕМЕНЯ
Для наших клієнтів здійснюємо підрізування ременів виходячи з Ваших параметрів.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид шкіри | Яловка |
| Вид шкіри за способом обробки | Тиснена |
| Двусторонний ремень | Ні |
| Длина ремня | 1350 мм |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Матеріал пряжки | Металева |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Пряжка класична |
| Тип ременя | Універсальний |
| Коротшає | Так |
| Колір | Чорний |
| Ширина ремня | 40 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір ременя за обсягом | 109.5 - 121,5 см |
- Ціна: 810 ₴





