Джинсовий чорний ремінь з нубуку 4 см

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 15471
530 ₴
Показати оптові ціни- +380 (66) 074-35-28
Джинсовий чорний ремінь з нубуку
Стильний і елегантний джинсовий чорний ремінь з нубуку. Цей аксесуар поєднує в собі класичний дизайн з вишуканістю деталей, роблячи його унікальним і модним елементом вашого гардероба. Ремінь виготовлено з високоякісної натуральної шкіри чорного кольору, що має міцність і довговічність. Чорний колір ременя є універсальним і легко поєднується з різними стилями одягу, від повсякденного кежуалу до більш офіційного образу. Цей джинсовий чорний ремінь з нубуку не тільки функціональний, надійно фіксуючи ваш одяг, а й є модним аксесуаром, який підкреслить ваш індивідуальний стиль і смак. Він стане чудовим вибором для тих, хто цінує якість і стиль у кожній деталі свого образу.
Шкіра є натуральним продуктом.Вона м'яка, добре співвідноситься з людською шкірою і погано піддається зносу. Дрібні шрами і подряпини не знижують якості шкіри, а тільки підкреслюють натуральне походження даного матеріалу.
Для всіх клієнтів робимо безкоштовне підрізування ременя за Вашим параметрам.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид шкіри | Яловка |
| Вид шкіри за способом обробки | Нубук |
| Двусторонний ремень | Ні |
| Длина ремня | 1315 мм |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Матеріал пряжки | Металева |
| Оздоблення та прикраси | Тиснення, Брендований |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Пряжка класична |
| Тип ременя | Джинсовий (casual) |
| Коротшає | Так |
| Колір | Чорний |
| Ширина ремня | 40 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір ременя за обсягом | 109-119,5 см |
| Колір пряжки | Чорний |
- Ціна: 530 ₴






