Портмоне клатч червоне

влевовправо
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Елегантне червоне шкіряне портмоне клатч
Шкіряне червоне портмоне клатч ручної роботи стильний і незамінний аксесуар в повсякденному житті. Виготовлене з якісної цільної шкіри, дане портмоне призначається для людей які цінують практичність та зручність.Всередині є три великих відділення для купюр і шість кишеньок для пластикових карт. Прекрасний подарунок для коханої людини.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Handmade |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шкіри | Гладка шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Довжина | 202 мм |
| Кількість відділень для кредитних карт | 6 |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість прозорих відділень | Немає |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Унісекс |
| Розташування | Вертикальне |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Стан | Новий |
| Тип | Клатч |
| Товщина | 15 мм |
| Колір | Червоний |
| Ширина | 103 мм |
- Ціна: 1 510 ₴





