Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стильне чорне шкіряне портмоне
Шкіряне чорне компактне портмоне ручної роботи стильний і незамінний аксесуар у повсякденному житті. Виготовлений з якісної цілісної шкіри, дане портмоне призначається для людей які цінують практичність. Усередині є відділ для купюр і чотири кишеньки для пластикових карт. Прекрасний подарунок для коханої людини.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Handmade |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шкіри | Гладка шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Довжина | 95 мм |
| Застібка | Без застібки |
| Кількість відділень для документів | Немає |
| Кількість відділень для кредитних карт | 4 |
| Кількість відділень для купюр | 1 |
| Кількість відділень для монет | Без монетниці |
| Кількість відділень на блискавці | Немає |
| Кількість прозорих відділень | Немає |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Унісекс |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стан | Новий |
| Тип | Портмоне/Гаманець для нагрудної кишені |
| Товщина | 12 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 100 мм |
- Ціна: 880 ₴





