Затискач для купюр чорний (ручна работа)

влевовправо
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 49000
690 ₴
Показати оптові ціни+380 (97) 007-20-37
- +380 (66) 074-35-28
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Затискач для купюр чорний шкіряний
Затискач для купюр виготовлений з елегантної натуральної шкіри. Невеликі розміри затискача роблять його зручним рішенням для зберігання купюр. Затискач для грошей це стильний і головне компактний аксесуар який у відмінності від стандартного гаманця не відкопилюватиме кишеню. Наші затискачі виготовляються виключно з цілісного і щільного шматка шкіри, без всяких підкладень з картону і поліетилену, які багато хто використовує при здешевленні продукції.| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Handmade |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шкіри | Яловка |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Довжина | 120 мм |
| Кількість відділень для документів | Немає |
| Кількість відділень для кредитних карт | 3 |
| Кількість відділень для купюр | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | Немає |
| Кількість прозорих відділень | Немає |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Унісекс |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стан | Новий |
| Тип | Кардхолдер з затискачем для купюр |
| Товщина | 10 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 80 мм |
- Ціна: 690 ₴




