Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чорний ремінь автомат 3,5 см з натуральної шкіри
Чорний шкіряний ремінь з автоматичною пряжкою являє собою вишуканий аксесуар, який поєднує в собі стиль, комфорт і функціональність. Ремінь виготовлено з високоякісної натуральної шкіри чорного кольору, що надає йому елегантного й універсального вигляду, який підходить як для офіційних, так і для повсякденних образів. Шкіра має міцність, що робить ремінь довговічним і стійким до пошкоджень. Автоматична пряжка дає змогу легко і швидко регулювати довжину ременя, забезпечуючи надійне і зручне кріплення. Ця функція робить використання ременя максимально зручним, даючи змогу легко налаштовувати його відповідний розмір із мінімальними зусиллями. Чорний шкіряний ремінь з автоматичною пряжкою являє собою не тільки індивідуальну частину вашого стилю, а й практичний і функціональний аксесуар. Він стане чудовим доповненням до вашого гардеробу, додасть вашому образу завершеності, створюючи стильний і елегантний вигляд.БЕЗКОШТОВНЕ ПІДРІЗУВАННЯ РЕМЕНЯ
Для наших клієнтів здійснюємо підрізування ременів виходячи з Ваших параметрів.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид шкіри | Буйволова шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Двусторонний ремень | Ні |
| Длина ремня | 1150 мм |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Чоловіча |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Пряжка автомат |
| Тип ременя | Класичний |
| Коротшає | Так |
| Колір | Чорний |
| Ширина ремня | 35 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Робочий розмір ременя | 86-104 см |
- Ціна: 820 ₴






