Ремінь чорний автомат 3,5 см шкіряний

влевовправо
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 12020
750 ₴
Показати оптові ціни+380 (97) 007-20-37
- +380 (66) 074-35-28
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ремінь чорний автомат 3,5 см шкіряний
Шикарний чорний чоловічий ремінь з автоматичною пряжкою - це елегантний аксесуар, який стане невід'ємною частиною вашого стильного образу. Виготовлений з високоякісної натуральної шкіри, ремінь має виняткову міцність і довговічність, що дасть вам змогу насолоджуватися його стильним виглядом протягом досить довгого часу. Автоматична пряжка робить використання ременя максимально зручним. Завдяки класичному чорному кольору, цей ремінь легко поєднується з будь-яким одягом, додаючи вашому образу шарму і вишуканості. Не пропустіть можливість придбати цей стильний аксесуар, який підкреслить ваш бездоганний смак і створить неповторний образ!БЕЗКОШТОВНЕ ПІДРІЗУВАННЯ РЕМЕНЯ
Для наших клієнтів здійснюємо підрізування ременів виходячи з Ваших параметрів.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип ременя | Класичний |
| Стать | Чоловіча |
| Длина ремня | 1285 мм |
| Ширина ремня | 35 мм |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Яловка |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Тип застежки | Пряжка автомат |
| Двусторонний ремень | Ні |
| Колір | Чорний |
| Коротшає | Так |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Робочий розмір ременя | 99-116 см |
- Ціна: 750 ₴






