Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ремінь світло-коричневий шкіряний джинсовий Paul Smith 4см
Грамотно підібраний ремінь до стилю одягу підкреслить статус його власника і додасть іміджу певної гармонії. Красива пряжка, полотно ременя світло-коричневого кольору, виготовлене з італійської натуральної шкіри. Шкіряний ремінь відмінно поєднуватиметься з будь-якими джинсами і підкреслить ваш стиль. Стильний ремінь з натуральної шкіри темно коричневого кольору урізноманітнює ваш гардероб .Виріб виготовлений з натуральної шкіри, тому термін його служби буде довгим на відміну від більш дешевого аналога зі шкірозамінника.
БЕЗКОШТОВНА ПІДРІЗУВАННЯ РЕМЕНЯ
Для всіх клієнтів робимо безкоштовну підрізування ременя за Вашим параметрам.
Для всіх клієнтів робимо безкоштовну підрізування ременя за Вашим параметрам.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Paul Smith |
| Тип ременя | Джинсовий (casual) |
| Стать | Унісекс |
| Длина ремня | 1310 мм |
| Ширина ремня | 40 мм |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Буйволова шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Тип застежки | Пряжка класична |
| Двусторонний ремень | Ні |
| Колір | Коричневий |
| Коротшає | Так |
| Стан | Новий |
| Матеріал пряжки | Металева |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір ременя за обсягом | 109 - 119 см |
- Ціна: 1 290 ₴







