Джинсовий класичний ремінь 4 см

влевовправо
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Джинсовий класичний ремінь 4 см
🔹Класичний чорний шкіряний ремінь – стиль і надійність у кожній деталі!🔹
Підберіть аксесуар, який збереже ваш стиль і прослужить довгі роки? Цей чорний шкіряний ремінь шириною 4 см
✔ 100% натуральна шкіра
✔ Універсальний дизайн
✔ Міцна металева пряжка
✔ Оптимальна ширина 4 см
Цей ремінь стане незамінним аксесуаром у вашому гардеробі! Замовте просто зараз і додайте полум'яності у свій образ.
🌟 Доступно в наявності – встигніть купити за вигідною ціною! 🌟
БЕЗКОШТОВНЕ ПІДРІЗУВАННЯ РЕМЕНЯ
Для всіх клієнтів робимо безкоштовне підрізування ременя за Вашим параметрам.
Для всіх клієнтів робимо безкоштовне підрізування ременя за Вашим параметрам.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид шкіри | Яловка |
| Двусторонний ремень | Ні |
| Длина ремня | 1237 мм |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Матеріал пряжки | Металева |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Пряжка класична |
| Тип ременя | Джинсовий (casual) |
| Коротшає | Так |
| Колір | Чорний |
| Ширина ремня | 40 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид шкіри за способом обробки | пориста |
| Розмір ременя за обсягом | 96 - 111 см |
| Колір пряжки | Титан |
- Ціна: 710 ₴






