Чорний шкіряний джинсовий ремінь

влевовправо
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ремінь джинсовий 4см із цільної шкіри
Грамотно підібраний ремінь під стиль одягу підкреслить статус його власника і додасть іміджу певної гармонії. Красива пряжка, полотно ременя чорне, виготовлене з цільної натуральної італійської шкіри. Шкіряний ремінь відмінно підійде під джинси. Стильний ремінь з цільної шкіри чорного кольору урізноманітнює ваш гардероб.
БЕЗКОШТОВНЕ ПІДРІЗУВАННЯ РЕМЕНЯ
Для всіх клієнтів робимо безкоштовну підрізку ременя за Вашими параметрами. .
Для всіх клієнтів робимо безкоштовну підрізку ременя за Вашими параметрами. .
Дзвоніть за телефоном +38(097)007-20-37 та отримайте знижку!!!
| Основні | |
|---|---|
| Тип ременя | Джинсовий (casual) |
| Стать | Унісекс |
| Длина ремня | 1350 мм |
| Ширина ремня | 40 мм |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Буйволова шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Тип застежки | Пряжка класична |
| Двусторонний ремень | Ні |
| Колір | Чорний |
| Коротшає | Так |
| Стан | Новий |
| Матеріал пряжки | Металева |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір ременя за обсягом | 105-121 см |
| Колір пряжки | Античне срібло |
- Ціна: 810 ₴






