Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ремінь джинсовий 4см із цільної шкіри
Уявіть собі: улюблені джинси, зручні та стильні. Але чогось не вистачає, щоб зробити образ ще більш виразним. І тут з'являється він - чорний шкіряний ремінь із червоним краєм і строчкою. Ремінь ніби "оживляє" ваші джинси, надаючи їм родзинки. Чорний колір гармонує з денімом, а яскрава червона облямівка створює контраст і привертає увагу. Рядок, що пробігає по краю ременя, підкреслює його форму і робить його більш виразним. Вона немов "оживляє" лінії ременя і робить його більш цікавим. Цей ремінь відмінно підходить до casual стилю. Він робить образ більш стильним, не втрачаючи при цьому зручності. У поєднанні з джинсами ремінь має гармонійний і стильний вигляд.
БЕЗКОШТОВНЕ ПІДРІЗУВАННЯ РЕМЕНЯ
Для всіх клієнтів робимо безкоштовну підрізку ременя за Вашими параметрами.
Для всіх клієнтів робимо безкоштовну підрізку ременя за Вашими параметрами.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип ременя | Джинсовий (casual) |
| Стать | Унісекс |
| Длина ремня | 1410 мм |
| Ширина ремня | 40 мм |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Яловка |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Тип застежки | Пряжка класична |
| Двусторонний ремень | Ні |
| Колір | Чорний |
| Оздоблення та прикраси | Строчка |
| Коротшає | Так |
| Стан | Новий |
| Матеріал пряжки | Металева |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір пряжки | Сірий |
| Розмір ременя за обсягом | 114,5 - 129 см |
- Ціна: 530 ₴









