Якісна механічна компактна компактна синя парасолька Olycat
Останнім часом дедалі більшої популярності набирають компактні парасольки, які легко помістяться навіть у невеличку сумочку і відповідно зможуть виручити свого господаря від дощу в будь-який момент. Але вибрати таку парасольку дуже важко, адже що парасолька компактніша й легша, то тонші й ніжніші основні елементи конструкції. Але якщо виникає необхідність придбати саме таку мініатюрну парасольку, то варто звернути особливу увагу на продукцію фірми Olycat. Адже виробник застосовує при виготовленні своєї продукції тільки найнадійніші матеріали. Парасольки Olycat обов'язково оснащуються системою антивітер, а тканина в парасольках Olycat завжди найвищої щільності 240 одиниць, на відміну від інших виробників, де застосовують тканину щільністю 190 одиниць. Можете сміливо купувати мініатюрну парасольку з дерев'яною ручкою від Olycat, це дійсно міцний і надійний захист від дощу.
| Основні | |
|---|---|
| Тип парасольки | Складаний |
| Механізм | Механіка |
| Стать | Унісекс |
| Кількість додавань | 5 |
| Матеріал купола | Поліестер з тефлоновим просоченням |
| Матеріал корпусу парасольки | Сталь покрита фарбою |
| Матеріал спиць | Карбон |
| Кількість спиць куполу | 8 шт. |
| Ручка | Пряма, дерево |
| Система "антиветер" | Так |
| Наявність чохла | Так |
| Колір | Синій |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр купола парасольки | 95 см |
| Довжина спиці | 52 см |
| Довжина у складеному вигляді | 22 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Полегшені міні парасолі | Так |
- Ціна: 860 ₴










