Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Зонт жіночий щодня TTK з сердечками
Перед багатьма покупцями стоїть завдання купити компактний парасольку, хорошої якості, з оригінальним, сучасним дизайном. Саме тому ми пропонуємо вашій увазі дану модель. Адже парасольки при маленьких розмірах в складеному вигляді мають досить великий купол в розкладеному вигляді. А якість у парасольок на досить високому рівні, бо тут на відміну від багатьох механічних парасольок у 5 додавань спиця виготовлена з щільного карбону. Тканина з додатковою просоченням і присутня система антиветер.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ТТК |
| Кількість додавань | 5 |
| Кількість спиць куполу | 8 шт. |
| Матеріал корпусу парасольки | Сталь покрита фарбою |
| Матеріал купола | Поліестер з тефлоновим просоченням |
| Механізм | Механіка |
| Наявність чохла | Так |
| Стать | Жіноча |
| Ручка | Пряма, пластик |
| Система "антиветер" | Так |
| Стан | Новий |
| Тип парасольки | Складаний |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага парасольки | 255 г |
| Діаметр купола парасольки | 95 см |
| Довжина у складеному вигляді | 20 см |
| Довжина спиці | 51 см |
- Ціна: 660 ₴






