Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Механічний міні-парасольку з сріблястим куполом
Міні-парасолька для жінок від торгової марки TTK це стильний, практичний і незамінний аксесуар від дощу. Виготовлений з використанням сучасних матеріалів. Парасолька має сріблястий купол з щільної водовідштовхувальної тканини з кольоровим однотонним низом. Розкривається парасольку і складається вручну. Якість у парасольок на досить високому рівні, бо тут на відміну від багатьох механічних парасольок у 5 додавань спиця виготовлена з щільного карбону. Тканина з додатковою просоченням і присутня система антиветер.Такий жіночий міні-парасольку стане прекрасним придбанням.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ТТК |
| Кількість додавань | 5 |
| Кількість спиць куполу | 8 шт. |
| Матеріал корпусу парасольки | Сталь покрита фарбою |
| Матеріал спиць | Карбон |
| Механізм | Механіка |
| Наявність чохла | Так |
| Стать | Жіноча |
| Ручка | Пряма, пластик |
| Система "антиветер" | Так |
| Стан | Новий |
| Тип парасольки | Складаний |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Габаритні розміри | |
| Вага парасольки | 315 г |
| Діаметр купола парасольки | 94 см |
| Довжина у складеному вигляді | 20 см |
| Довжина спиці | 52 см |
- Ціна: 660 ₴











