Парасолька синя тростина Parachase

Оригінальна синя чоловіча парасолька-тростина
Якщо вам для себе або в подарунок необхідно купити стильну і дуже міцну парасольку тростину, пропонуємо вашій увазі на парасольку фірми "Parachase". Ці парасольки виготовлені із сучасних міцних матеріалів. Спиць у парасольки 8 і вони повністю карбонові, що в парі з відмінно налагодженою системою антивітер збереже вашу парасольку цілою навіть в умовах найсильнішої грози. Тканина у парасольки з тефлоновим просоченням, що запобігає промоканню купола парасольки і гарантує чудовий зовнішній вигляд парасольки протягом багатьох років. Чудовий дизайн виробу, в якому все зроблено красиво і зі смаком. Перше, що впадає в око, це оригінальна пряма ручка з натурального лакованого дерева, а замість звичної кнопки відкривання розташовано повзунок, під час переміщення якого вгору парасолька відкривається. Парасолька надається в 3 кольорах: сірий, синій і чорний. Ця парасолька не з дешевих речей, але придбавши її собі, вона впродовж багатьох років тішитиме вас своїм неповторним стилем, якісними матеріалами і надійним захистом від дощу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Parachase |
| Тип парасольки | Тростина |
| Механізм | Напівавтомат |
| Стать | Унісекс |
| Кількість додавань | 1 |
| Матеріал купола | Поліестер з тефлоновим просоченням |
| Матеріал корпусу парасольки | Карбон |
| Матеріал спиць | Карбон |
| Кількість спиць куполу | 8 шт. |
| Ручка | Пряма, дерево |
| Система "антиветер" | Так |
| Наявність чохла | Так |
| Колір | Синій |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр купола парасольки | 123 см |
| Довжина спиці | 69 см |
| Довжина у складеному вигляді | 94 см |
| Вага парасольки | 580 г |
- Ціна: 1 000 ₴







