Жіноча сіра парасолька зі сріблястим горошком 3027

влевовправо
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 3027/3
640 ₴
Показати оптові ціни+380 (97) 007-20-37
- +380 (66) 074-35-28
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча парасолька зі сріблястим горошком
Жіноча парасолька автомат від торгової марки Frei Regan це надійний і незамінний аксесуар від дощу. Виготовлена з використанням сучасних матеріалів і технологій. Парасолька має купол зі щільної водовідштовхувальної тканини зі сріблястим горошком. Розкривається парасолька і складається натисканням кнопки. Виготовлена з використанням сучасних матеріалів і технологій, і має 9 карбонових спиць із системою антивітер. Така жіноча парасолька-автомат стане прекрасним придбанням.
Правила догляду
Після використання залиште парасолю відкритою до повного висихання тканини, після чого складіть парасолю в чохол. Все це подовжить термін експлуатації тканини парасолі. Завжди носіть парасолю в чохлі це надійний захист тканини купола парасолі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Frei Regen |
| Кількість додавань | 3 |
| Кількість спиць куполу | 9 шт. |
| Матеріал корпусу парасольки | Сталь покрита фарбою |
| Матеріал купола | Поліестер |
| Матеріал спиць | Карбон |
| Механізм | Автомат |
| Наявність чохла | Так |
| Стать | Жіноча |
| Ручка | Пряма, пластик |
| Система "антиветер" | Так |
| Стан | Новий |
| Тип парасольки | Складаний |
| Візерунки і принти | Горошок |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Вага парасольки | 390 г |
| Діаметр купола парасольки | 94 см |
| Довжина у складеному вигляді | 29 см |
| Довжина спиці | 51 см |
- Ціна: 640 ₴










