Полегшена жіноча однотонна парасолька Parachase з системою антивітер
Топ продаж

влевовправо
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стильна однотонна жіноча парасолька
Якщо у вас виникла необхідність купити якісну та надійну парасольку, зверніть вашу увагу на виріб від фірми PARACHASE адже виробник спеціалізується на виробництві парасольок високої якості. Виключенням не стала й дана модель, адже парасолька складається з 8 шпиць комбінованих з еластичного карбону та полегшеного, але надійного сплаву, а тканина у парасольки підвищеної щільності та з тефлоновим покриттям. Вона цілковито не пропускає воду захищаючи від дощу й зберігає першозданий вигляд на протязі багатьох років. Окремо варто сказати про дизайн парасоль, вони виконані в 4 стильних забарвленнях. Ергономічна ручка виконана з натурального дерева, яка приємно розташовується в руці і надає виробу неповторний, елегантний вигляд.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Parachase |
| Кількість додавань | 3 |
| Кількість спиць куполу | 8 шт. |
| Матеріал корпусу парасольки | Нержавіюча сталь |
| Матеріал купола | Поліестер |
| Матеріал спиць | Карбон |
| Механізм | Автомат |
| Наявність чохла | Так |
| Стать | Жіноча |
| Ручка | Пряма, дерево |
| Система "антиветер" | Так |
| Стан | Новий |
| Тип парасольки | Складаний |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Габаритні розміри | |
| Вага парасольки | 400 г |
| Діаметр купола парасольки | 102 см |
| Довжина у складеному вигляді | 30 см |
| Довжина спиці | 57 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Світло-сірий |
- Ціна: 900 ₴



