Полегшена жіноча однотонна парасолька Parachase із системою антивітер
Топ продаж

влевовправо
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стильна однотонна жіноча парасолька
Якщо у вас виникла необхідність купити якісну і надійну парасольку, зверніть вашу увагу на вироби від фірми PARACHASE адже виробник спеціалізується на виробництві парасольок високої якості. Винятком не стала і ця модель, адже парасолька складається з 8 спиць, комбінованих з еластичного карбону і полегшеного, але надійного сплаву, а тканина в парасольки підвищеної щільності і з тефлоновим покриттям. Вона абсолютно не пропускає воду, захищаючи від дощу і зберігає первісний вигляд протягом багатьох років. Окремо варто сказати про дизайн парасольок, вони виконані в 4 стильних кольорах. Ергономічна ручка виконана з натурального дерева, яка приємно розташовується в руці і надає виробу неповторний, елегантний вигляд.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Parachase |
| Тип парасольки | Складаний |
| Механізм | Автомат |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал спиць | Карбон |
| Кількість спиць куполу | 3 шт. |
| Ручка | Пряма, дерево |
| Система "антиветер" | Так |
| Наявність чохла | Так |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр купола парасольки | 102 см |
| Довжина спиці | 57 см |
| Довжина у складеному вигляді | 30 см |
| Вага парасольки | 400 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Кава з молоком |
- Ціна: 900 ₴






