Полегшена жіноча однотонна парасолька Parachase з системою антивітер
Топ продаж

влевовправо
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стильна жіноча однотонна парасолька
Якщо у вас виникла необхідність купити якісну і надійну парасольку, зверніть вашу увагу на виріб від фірми PARACHASE адже виробник спеціалізується на виробництві парасольок високої якості. Винятком не стала і дана модель адже парасоля складається з 8 шпиць комбінованих з еластичного карбона та полегшеного, але надійного сплава,а тканина у парасольки підвищеної щільності з тефлоновим покриттям. Вона зовсім не пропускає воду захищаючи від доща та зберігає початковий вигляд на протязі багатьох років. Окремо варто сказати про дизайн парасольок, вони виконані в 4 стильних кольорах. Ергономічна ручка виконана з натурального дерева, яка приємно розташовується в руці і надає виробу неповторний, елегантний вигляд.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Parachase |
| Кількість додавань | 3 |
| Кількість спиць куполу | 8 шт. |
| Матеріал корпусу парасольки | Нержавіюча сталь |
| Матеріал купола | Поліестер |
| Матеріал спиць | Карбон |
| Механізм | Автомат |
| Стать | Жіноча |
| Ручка | Пряма, дерево |
| Система "антиветер" | Так |
| Тип парасольки | Складаний |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Габаритні розміри | |
| Вага парасольки | 400 г |
| Діаметр купола парасольки | 102 см |
| Довжина у складеному вигляді | 30 см |
| Довжина спиці | 57 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Графіт |
- Ціна: 900 ₴






