Ремінь шкіряний джинсовий чорний 4 см з подвійним рядком двошпеньковий

влевовправо
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ремінь шкіряний джинсовий 4см двошпеньковий
Ремінь з натуральної цільної шкіри з гладкою поверхнею з подвійним прострочуванням, без написів - це не тільки красиво, стильно, але й сучасно, це ще й дуже зручний і необхідний аксесуар для щоденного носіння. Ремінь оснащений якісною металевою пряжкою на два шпеньки, відмінно поєднується як зі штанами, так і з джинсами. Виглядає він досить стильно і дорого. Купуючи шкіряний ремінь, ви вже сильно економите, оскільки він прослужить вам довгий час. Може бути прекрасним варіантом для подарунка.
БЕЗКОШТОВНА ПІДРІЗУВАННЯ РЕМЕНЯ
Для наших клієнтів здійснюємо підрізування ременів виходячи з Ваших параметрів.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид шкіри | Яловка |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Двусторонний ремень | Ні |
| Длина ремня | 1290 мм |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Матеріал пряжки | Металева |
| Стать | Чоловіча |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Пряжка двохшпенькова |
| Тип ременя | Джинсовий (casual) |
| Коротшає | Так |
| Колір | Чорний |
| Ширина ремня | 40 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір ременя за обсягом | 105 — 120,5 см |
- Ціна: 860 ₴






