Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Плоский механічний жіночий кишеньковий парасольку
Жіночий кишеньковий парасолька від компанії Rain Sunshine. Кишеньковий парасолька завжди зручно мати з собою і тоді несподіваний дощ не застане вас зненацька. Механіка в даній конструкції найнадійніша. Цей мініатюрний парасольку дуже легкий і компактний. Маленький плоский жіночий парасольку легко поміститься в жіночій сумочці зайнявши при цьому мінімум місця.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sunshine |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість додавань | 5 |
| Кількість спиць куполу | 6 шт. |
| Матеріал корпусу парасольки | Нержавіюча сталь |
| Матеріал купола | Поліестер |
| Матеріал спиць | Карбон |
| Механізм | Механіка |
| Наявність чохла | Так |
| Стать | Жіноча |
| Ручка | Пряма, пластик |
| Система "антиветер" | Так |
| Стан | Новий |
| Тип парасольки | Складаний |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Білий |
| Полегшені міні парасолі | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага парасольки | 183 г |
| Діаметр купола парасольки | 80 см |
| Довжина у складеному вигляді | 18 см |
| Довжина спиці | 49 см |
- Ціна: 720 ₴




