Шкіряний чорний префорований ремінь з потертостями 4 см

влевовправо
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Джинсовий шкіряний ремінь 4см з потертостями з цільної шкіри
Грамотно підібраний ремінь до стилю одягу підкреслить статус його власника та додасть іміджу певної гармонії. Чорна пряжка, полотно ременя чорне з потертостями, виготовлене з цільної натуральної шкіри. Шкіряний ремінь відмінно підійде під джинси. Стильний ремінь з цільної шкіри чорного кольору з потертостями урізноманітнює ваш гардероб.
БЕЗКОШТОВНА ПІДРІЗУВАННЯ РЕМЕНЯ
Для всіх клієнтів робимо безкоштовну підрізування ременя за Вашим параметрам.
Для всіх клієнтів робимо безкоштовну підрізування ременя за Вашим параметрам.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид шкіри | Бичок |
| Вид шкіри за способом обробки | Тиснена |
| Длина ремня | 1255 мм |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Матеріал пряжки | Металева |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Пряжка класична |
| Тип ременя | Джинсовий (casual) |
| Коротшає | Так |
| Колір | Чорний |
| Ширина ремня | 40 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір ременя за обсягом | 97,5 - 112,5 см |
| Колір пряжки | Чорний |
- Ціна: 530 ₴








