Жіноча атласна парасолька в червоний горошок

влевовправо
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 167J/5
590 ₴
Показати оптові ціни+380 (97) 007-20-37
- +380 (66) 074-35-28
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Атласний парасолька-напівавтомат в горошок
Парасолька для жінок представлено торговою маркою Rainbrella. Купол парасольки з атласної тканини в горошок і представлений в різних кольорах. Такий парасольку зробить вашу прогулянку приємною і комфортною. Завдяки системі антиветер цей жіночий парасольку буде надійним захисником у негоду. Такий жіночий парасольку-напівавтомат стане відмінним Вашим придбанням.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rainbrella |
| Кількість додавань | 3 |
| Кількість спиць куполу | 9 шт. |
| Матеріал корпусу парасольки | Карбон |
| Матеріал купола | Сатин |
| Механізм | Напівавтомат |
| Наявність чохла | Так |
| Стать | Жіноча |
| Ручка | Пряма, пластик |
| Система "антиветер" | Так |
| Стан | Новий |
| Тип парасольки | Складаний |
| Візерунки і принти | Горошок |
| Колір | Червоний |
| Габаритні розміри | |
| Вага парасольки | 450 г |
| Діаметр купола парасольки | 96 см |
| Довжина у складеному вигляді | 32 см |
| Довжина спиці | 56 см |
- Ціна: 590 ₴









