Ремінь шкіряний чорний автомат

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 12007
730 ₴
Показати оптові ціни- +380 (66) 074-35-28
Ремінь шкіряний автомат
Чоловічі ремені автомати з натуральної шкіри це не тільки красиво, модно та сучасно, це ще й дуже зручний аксесуар. Сучасна технологія дозволяє виготовляти шкіряні ремені з автоматичною пряжкою на достатнто високому рівні.Ремені з автоматичною пряжкою легко затягуються а також легко відпускаються простим натисканням спеціального язичка.Існує думка що шкіряні ремені з автоматичною пряжкою можно носити тільки під классичні брюки, але це не зовсім так, ремінь з автоматичною пряжкою відмінно поєднується і з джинсами. Виглядає він досить стильно и дорого. Зараз чоловічі ремені з автоматичною пряжкою в тренді. Той хто спробував ремінь автомат вже не повернеться до звичайного класичного ременя.
БЕЗКОШТОВНА ПІДРІЗУВАННЯ РЕМЕНЯ
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид шкіри | Яловка |
| Вид шкіри за способом обробки | Флотар |
| Длина ремня | 1190 мм |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Матеріал пряжки | Металева |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Пряжка автомат |
| Тип ременя | Універсальний |
| Коротшає | Так |
| Колір | Чорний |
| Ширина ремня | 35 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір ременя за обсягом | до 112 см |
- Ціна: 730 ₴





