Білий ремінь гумка 4 см

влевовправо
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 13402
330 ₴
Показати оптові ціни+380 (97) 007-20-37
- +380 (66) 074-35-28
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ремінь еластична гумка унісекс
Ширина 4 см довжина від 105 до 130 див. Цей аксесуар чудово доповнить і підкреслить ваш стиль. Дуже зручний при носінні щодня,так як розтягується і не тисне в процесі носіння. Фіксується ремінь в зручному для вас місці
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал | Гумка |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Пряжка затискач |
| Тип ременя | Універсальний |
| Коротшає | Так |
| Колір | Білий |
| Ширина ремня | 40 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір жіночих ременів | до 125 см |
| Розмір чоловічих ременів | до 130 см |
| Колір пряжки | Чорний |
- Ціна: 330 ₴







