Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ремінь еластичний - плетений унісекс
Ширина 3,5 см. довжина від 105 до 130 см. Цей аксесуар доповнить і прекрасно підкреслить ваш стиль. Дуже зручний для щоденного носіння, оскільки розтягується і не тисне в процесі носіння. Фіксується ремінь у зручному для вас місці
| Основні | |
|---|---|
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип ременя | Універсальний |
| Ширина ремня | 35 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Текстиль, плетені гумка |
| Розмір жіночих ременів | до 125 см |
| Розмір чоловічих ременів | до 125 см |
| Тип застежки | пряжка шпенек |
- Ціна: 230 ₴


