Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ремінь шкіряний автомат темно-синій
Ремінь з натуральної цілісної шкіри з зернистою поверхнею чорного кольору без написів. Модель має якісну металеву пряжку-автомат чорного кольору. Має високу якість носіння. Ремінь має стильний дизайн і легко підкреслить вашу індивідуальність. Може бути чудовим варіантом для подарунка
БЕЗКОШТОВНА ПІДРІЗКА РЕМЕНЯ
Для наших клієнтів виконуємо підрізку ременів виходячи з Ваших параметрів.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид шкіри | Яловка |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Длина ремня | 1150 мм |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Матеріал пряжки | Металева |
| Стать | Чоловіча |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Пряжка автомат |
| Тип ременя | Класичний |
| Коротшає | Так |
| Колір | Синій |
| Ширина ремня | 35 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір чоловічих ременів | до 125 см |
- Ціна: 660 ₴







