Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ремінь шкіряний автомат чорний
Чоловічі ремені автомати з натуральної шкіри це не тільки красиво, модно та сучасно, це ще й дуже зручний аксесуар. Сучасна технологія дає змогу робити шкіряні ремені з автоматичною пряжкою на досить високому рівні. Ремені з автоматичною пряжкою легко затягуються й також легко відпускаються простим натисканням спеціального язичка. Побутує думка, що шкіряні ремені з автоматичною пряжкою можна носити тільки під класичні штани, але це не зовсім так, ремінь з автоматичною пряжкою чудово поєднується і з джинсами. Має досить стильний та дорогий вигляд. Зараз чоловічі ремені з автоматичною пряжкою в тренді. Той, хто спробував ремінь автомат, уже не повернеться до звичайного класичного ременя.
БЕСПЛАТНАЯ ПОДРЕЗКА РЕМНЯ
Для наших клієнтів здійснюється підрізування ременів з огляду на Ваші параметри.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип ременя | Класичний |
| Стать | Чоловіча |
| Длина ремня | 1200 мм |
| Ширина ремня | 40 мм |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Тип застежки | Пряжка автомат |
| Колір | Чорний |
| Коротшає | Так |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір чоловічих ременів | до 120 см |
- Ціна: 720 ₴


