Захисні тактичні окуляри зі змінними лінзами оливкова оправа

Окуляри тактичні захисні
Захисні тактичні окуляри зі змінними лінзами, надійний захист для ваших очей від попадання уламків та різних сторонніх предметів під час виконання встановлених задач. Даний аксесуар виготовлений із якісних матеріалів з використанням сучасних технологій. Лінзи виготовлені з міцного полікарбонату з захистом не тільки від різних уламків, але й захищає ваші очі від шкідливої дії ультрафіолету. Постачаються окуляри з твердим чохлом на карабіні який можна зручно зафіксувати для транспортування. У комплекті є 5 різних лінзи з захистом від ультрафіолетових променів та одна поляризована лінза. Також є додатковий текстильний чохол, шнурок із затяжкою, серветка для чистки лінз, тестер для перевірки поляризації, оправа для встановлення діоптричних лінз. Дужки в даних окулярах з'ємні та змінюються на резинку яка утримує окуляри на місці під час бою та активного руху.
| Основні | |
|---|---|
| Висота лінзи | 42 мм |
| Довжина завушника | 117 мм |
| Матеріал лінз | Полікарбонат |
| Матеріал оправи | Пластмаса |
| Міст | 35 мм |
| Загальна ширина | 235 мм |
| Поляризація | Так |
| Гумка на потилицю | Так |
| Складна оправа | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип | Окуляри зі змінними лінзами |
| Тип оправи | Напівобідкова |
| Колір лінз | Коричневий |
| Колір оправи | Оливковий |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Ширина лінзи | 90 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір лінзи | Дзеркальний |
- Ціна: 1 130 ₴










