Фіолетова складна жіноча парасолька з квітами

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 137-1
540 ₴
Показати оптові ціни- +380 (66) 074-35-28
Фіолетова складна жіноча парасолька з квітами
Жіноча напівавтоматична парасоля з принтом квіточок і метеликів забезпечить вам сухий одяг і гарний настрій в дощову погоду. Її корпус виготовлений з фарбованої сталі. Спиці даного виробу виконані з товстого карбону в поєднанні з фарбованою сталлю. Вони оснащені системою "антивітер" тому витримають будь-які несподіванки від погоди. Купол аксесуара зроблений з поліестерової тканини. Ручка парасолі пластикова, пряма вона оснащена невеликою кнопкою, яка дозволяє відкрити парасолю всього лише одним натисненням. Товар укомплектований чохлом.
Правила догляду
Після використання залиште вашу парасолю у відкритому вигляді до повного висихання тканини, після чого обережно складіть та розправте, та обережно складіть в чохол, це дозволить парасолі довго зберігати первозданий вигляд.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага парасольки | 455 г |
| Діаметр купола парасольки | 96 см |
| Довжина у складеному вигляді | 32 см |
| Довжина спиці | 56 см |
| Основні | |
| Кількість додавань | 3 |
| Кількість спиць куполу | 9 шт. |
| Матеріал корпусу парасольки | Сталь покрита фарбою |
| Матеріал купола | Епонж |
| Матеріал спиць | Сталь покрита фарбою, Фіберглас |
| Механізм | Напівавтомат |
| Наявність чохла | Так |
| Стать | Жіноча |
| Ручка | Пряма прогумована |
| Система "антиветер" | Так |
| Стан | Новий |
| Тип парасольки | Складаний |
| Візерунки і принти | Квітковий принт і рослинні візерунки |
| Колір | Фіолетовий |
- Ціна: 540 ₴








