Чорна жіноча парасолька з червоними абстрактними квітами

- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 577-4
560 ₴
Показати оптові ціни- +380 (66) 074-35-28
Чорна жіноча парасолька з червоними абстрактними квітами
Представляємо вам напрочуд красиву і функціональну жіночу напівавтоматичну парасольку. У цієї парасольки унікальний дизайн - принт у вигляді абстрактних квітів, який надає їй елегантності та стилю. Виготовлена із застосуванням карбонових спиць, ця парасолька стає легкою, але водночас неймовірно міцною. Система антивітра забезпечує захист від вітру і гарантує, що парасолька залишиться цілою і надійною навіть у найгіршу погоду. Принт з абстрактними квітами надає цій парасолі особливого шарму і витонченості. Вона підкреслить вашу індивідуальність і стиль, додавши нотку витонченості до вашого образу в дощову осінню погоду. Ця жіноча напівавтоматична парасолька з карбоновими спицями і принтом у вигляді абстрактних квітів - не тільки стильний аксесуар, але й надійний захисник від негоди. Вона буде невід'ємним супроводом ваших прогулянок і припаде до смаку тим, хто цінує комфорт, функціональність і красу в кожній деталі.
Після використання залиште парасольку відкритою до повного висихання тканини,після чого складіть парасолку в чохол. Все це продовжить термін есплуатациії тканини парасольки. Завжди носіть парасольку в чохлі це додатковий захист тканини купола парасольки.
| Основні | |
|---|---|
| Тип парасольки | Складаний |
| Механізм | Напівавтомат |
| Стать | Жіноча |
| Кількість додавань | 3 |
| Матеріал купола | Поліестер |
| Матеріал корпусу парасольки | Сталь покрита фарбою |
| Матеріал спиць | Карбон, Сталь покрита фарбою |
| Кількість спиць куполу | 9 шт. |
| Ручка | Пряма, пластик |
| Система "антиветер" | Так |
| Наявність чохла | Так |
| Колір | Чорний |
| Візерунки і принти | Квітковий принт і рослинні візерунки |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр купола парасольки | 96 см |
| Довжина спиці | 56 см |
| Довжина у складеному вигляді | 32 см |
| Вага парасольки | 455 г |
- Ціна: 560 ₴







