Парасолька жіноча з кульбабою синя

влевовправо
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 646-5
630 ₴
Показати оптові ціни+380 (97) 007-20-37
- +380 (66) 074-35-28
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Парасолька жіноча з кульбабою синя
Складна парасолька має автоматичну систему та ідеально підходить для роботи однією рукою. Відкрийте або закрийте парасольку натисканням кнопки. Тканина купола парасольки має чудові водовідштовхувальні властивості. Жіноча парасолька має вітрозахисну систему з 9 карбонових спиць. Ця парасолька складається простим натисканням кнопки. Має стильний дизайн із принтом у вигляді орхідей. Зручна ергономічна ручка забезпечує зручне носіння парасольки. Така жіноча парасолька стане чудовим придбанням для тих хто любить якість і стиль.
Правила догляду
Після використання залиште парасолю відкритою до повного висихання тканини, після чого складіть парасолю в чохол. Все це подовжить термін експлуатації тканини парасолі. Завжди носіть парасолю в чохлі це надійний захист тканини купола парасолі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Susino |
| Тип парасольки | Складаний |
| Механізм | Автомат |
| Стать | Жіноча |
| Кількість додавань | 3 |
| Матеріал купола | Поліестер |
| Матеріал корпусу парасольки | Сталь покрита фарбою |
| Матеріал спиць | Карбон, Сталь покрита фарбою |
| Кількість спиць куполу | 9 шт. |
| Ручка | Пряма, пластик |
| Система "антиветер" | Так |
| Наявність чохла | Так |
| Колір | Синій |
| Візерунки і принти | Квітковий принт і рослинні візерунки |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр купола парасольки | 96 см |
| Довжина спиці | 56 см |
| Довжина у складеному вигляді | 30 см |
| Вага парасольки | 440 г |
- Ціна: 630 ₴








