Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Парасолька дитяча для дівчаток із ляльками LOL
Стильна дитяча парасолька для дівчаток з улюбленими ляльками LOL. Надійний захист вашої дитини в негоду. Каркас парасольки виготовлений із фарбованої сталі та карбону. Купол парасольки виготовлений зі зносостійкої тканини поліестер з нанесенням на тканину барвистого принта. Зручна загнута ручка-гачок дає змогу дитині надійно утримувати парасольку. Досить легка і практична парасолька прекрасно підійде для вашої дитини.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вага парасольки | 210 г |
| Діаметр купола парасольки | 85 см |
| Довжина у складеному вигляді | 67 см |
| Довжина спиці | 49 см |
| Кількість додавань | 1 |
| Кількість спиць куполу | 8 шт. |
| Матеріал корпусу парасольки | Сталь покрита фарбою |
| Матеріал купола | Поліестер |
| Матеріал спиць | Карбон, Сталь покрита фарбою |
| Механізм | Напівавтомат |
| Наявність чохла | Ні |
| Ручка | Гак, пластик |
| Стан | Новий |
| Тип парасольки | Тростина |
| Колір | Рожевий |
- Ціна: 320 ₴







