Жіноча атласна парасолька напівавтомат з пейзажами Парижа 4039

Жіноча парасолька напівавтомат з пейзажами Парижа
Жіноча парасолька напівавтомат з пейзажами Парижа - це стильний і елегантний аксесуар, який захистить вас від дощу і додасть вашому образу особливого шарму. Парасолька має унікальний дизайн з краєвидами Парижа, які створюють атмосферу романтики та загадковості. Парасольку виготовлено з високоякісних матеріалів, які забезпечують довговічність і надійність. Купол виготовлений з водовідштовхувального матеріалу, який захищає вас від дощу і зберігає парасольку в ідеальному стані. Крім того каркас парасольки вкритий чорною фарбою, яка захищає її від іржі. Дизайн парасольки дуже стильний і елегантний. Купол парасольки прикрашений пейзажами Парижа, які створюють атмосферу романтики і загадковості. Ручка парасольки має ергономічну форму, що забезпечує комфортну і зручну носку. Ця парасолька - це ідеальний вибір для тих, хто цінує якість і стиль. Вона захистить вас від дощу і додасть вашому образу особливого шарму. Унікальний дизайн парасольки створить атмосферу романтики і загадковості, яка приверне увагу оточуючих.
Після використання залиште парасольку відкритою до повного висихання тканини,після чого складіть парасолку в чохол. Все це продовжить термін есплуатациії тканини парасольки. Завжди носіть парасольку в чохлі це додатковий захист тканини купола парасольки.






| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Universal |
| Кількість додавань | 3 |
| Кількість спиць куполу | 10 шт. |
| Матеріал корпусу парасольки | Сталь покрита фарбою |
| Матеріал купола | Поліестер |
| Матеріал спиць | Сталь покрита фарбою, Карбон |
| Механізм | Напівавтомат |
| Наявність чохла | Так |
| Стать | Жіноча |
| Ручка | Пряма, пластик |
| Система "антиветер" | Так |
| Стан | Новий |
| Тип парасольки | Складаний |
| Візерунки і принти | Країни, міста |
| Колір | Бірюзовий |
| Габаритні розміри | |
| Вага парасольки | 500 г |
| Діаметр купола парасольки | 101 см |
| Довжина у складеному вигляді | 32 см |
| Довжина спиці | 55 см |
- Ціна: 620 ₴










